LIGHTING / Wall lamps / Wall sconces 7884603
nr 788 4603
WALL SCONCES
one pair, 19th century, förgylld plåt, omarbetade, height: 50,
1 par, 1800-tal, förgylld plåt, omarbetade, höjd: 50
1000
SEK 600
Monday October 29 2012
at 17:48:56
29/10 12:36:04
29/10 13:45:43
500 kr